«Буковина» не перемагає третій матч поспіль, Руслан Івашко знову забив за «Епіцентр» (ВІДЕО)

Friday, 23 October 2020 19:44
«Буковина» не перемагає третій матч поспіль. «Буковина» не перемагає третій матч поспіль. Фото facebook.com/FSCBC

У восьмому турі друголігового чемпіонату України чернівецька «Буковина» грала у Бурштині з командою  «Карпати - Галич».

За буковинську команду через дискваліфікацію не грав півзахисник гостей Ігор Нагорний. Не було у складі «Буковини» нападника Василя Палагнюка.

Підопічні Степана Маковійчука пропустили гол вже на 15 хвилині зустрічі. Перепасовку Ігоря Фіяла та Володимира Столяра перервав Назар Вербний, а ось Андрій Бей завдав влучного удару по воротах чернівецької команди.

Через 10 хвилин підопічні Романа Гнатіва вдруге вразили ворота Ігоря Фіяла. Той же Назар Вербний віддав передачу на Богдана Козака, який влучно пробив у правий нижній від голкіпера кут воріт. Згодом травмувався досвідчений півзахисник буковинської команди Максим Боровець, якого замінив Тарас Сивка.

Чернівецькому колективу вдалося забити гол у роздягальню. Віктор Сахнюк, який отримав місце у стартовому складі, зробив подачу з правого флангу, яку головою замкнув Тарас Сивка.

На 63 хвилині гри дубль оформив Андрій Бей. А результативну передачу на свій рахунок записав Владислав Танчин. Надалі господарі аоля мали більше шансів забити четвертий гол, аніж підопічні Степана Маковійчука другий.

«Буковина» програла з рахунком 1:3. Чернівецька команда не може виграти третій матч поспіль.

Склад чернівецької команди: Фіяло, Гакман (Мануіла, 85), Матвєєнко, Раулюк, Орловський, Столяр, Страшкевич, А. Рябий (Квасниця, 88), Боровець (Сивка, 34), Копитов (Д. Рябий, 46), Сахнюк. Запасні: Чернятинський, Мосіюк.

Команда «Епіцентр» (Дунаївці), за яку виступають вихованці буковинського футболу, перемогли на виїзді «Оболонь-2» - 3:0. На 15 хвилині гри пенальті реалізував наш земляк Руслан Івашко, а згодом дубль оформив бразилець Барбоса да Сілва. В основному складі команди з Хмельницької області грали інші буковинці - Андрій Беженар і Сергій Раца.

Результати інших матчів восьмого туру:

«Карпати Львів» - «Волинь-2» - 0:4 (Назарій Богомаз - 6,15 (обидва з пенальті), Максим Войтіховський - 52,90+4)