Футзальний Кубок Чернівців: визначилися учасники чвертьфіналу

Tuesday, 06 March 2018 05:18

У ФОК «Олімпія» відбулися матчі 1/8 фіналу Відкритого Кубку Чернівців з футзалу.

У першому матчі змагань «Дружба», яку підсилив екс-капітан «Буковини» Олександр Темерівський, перемогла «Корону» - 5:2. А ось у другій зустрічі зіграли «Лідер» і «Роша». У ході матчу «Лідер» вигравав з рахунком 1:0, однак гравці команди «Роша» зуміли відзначитися тричі та святкувати перемогу з результатом 3:1. 

Припинила виступи у Кубку ФК «Волока». Команда, за яку виступають багато відомих буковинських гравців, програла колективу «Зарінок-Дрім-Тім». Перший гол у зустрічі забив Микола Павлюк, який пройшов школу футбольних команд елітного дивізіону «Металург» (Донецьк) та «Сталь» (Камянське). Ще до перерви колишній гравець «Буковини» Сергій Куприч вдруге вразив ворота «Волоки». Представники Глибоцького району зуміли відповісти лише влучним «пострілом» Олександра Руснака. Підсумок матчу – 2:1 на користь команди «Зарінок-Дрім-Тім». 

В останньому матчі цього етапу змагань «Урожай» протидіяв колективу «М'ясо Буковини». У ході матчу один із фаворитів Кубку – «Урожай» вигравав з рахунком 3:0 (відзначилися Олег Керчу, Віталій Гончар та Ярослав Гаталяк), однак гравці «М'ясо Буковини» зуміли скоротити перевагу суперника у рахункові до мінімуму. Зрештою, виконавці «Урожаю» зуміли забити вчетверте (дубль оформив Олег Керчу). Підсумок матчу – 4:2. 

Результати матчів: 

«Дружба» – «Корона» – 5:2

«Лідер» – «Роша» – 1:3

«Зарінок-Дрім-Тім» – «Волока» – 2:1

«Урожай» – «М’ясо Буковини» – 4:2 

Жеребкування чвертьфіналу відбудеться 6 березня. У 1/4 фіналу зіграють: «Дружба», «Роша», «Зарінок-Дрім-Тім», «Урожай», «БукФам-БДМУ», «Чернівецький рятувальник», «Бест-Біла» та «Стальнівці».

Read 953 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 5 21-10 13
2 ТomStudio 5 24-12 12
3 Урожай 4 15-10 9
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 4 12-7 7
6 З-й тайм 5 18-15 7
7 Друзі 4 9-11 5
8 Чернівецький рятувальник 5 7-16 4
9 Bado 4 8-12 3
10 Рокитне 5 13-20 3
11 Січ 4 7-23 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама